• 30
Kadir Has Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım lisans mezunuyum, Bilgi Üniversitesi'nde Levent Erden, Serdar Kuzuloğlu, Yüce Zerey gibi isimlerden ders alarak İnteraktif Pazarlama yüksek lisansı yaptım. Saran Holding (Tuttur.com), Atasay, Ofix.com gibi şirketlerde Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalıştım. Kurumsal taraf öncesinde ise Utopic Farm, Wanda Digital, 0101 Digital & Social, Alafortanfoni gibi sosyal medya ajanslarında Borusan Holding, Audi Türkiye, Little Ceasars, Fox TV, Aksigorta gibi Türkiye'nin önde gelen markalarını yönettim. Şu anda büyük bir tekstil şirketinde Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak çalışıyorum. İşimde toplam 7 senelik tecrübem var.

Sosyal medya alanında 5 yılı aşkın deneyimim sayesinde bireysel ya da kurumsal çalışmalarınız için Facebook ve Instagram reklam hesaplarınızın kurulumu, içerik oluşturulması, yönetimi, kampanyaların kurgulanması, optimizasyonu ve raporlamasını yapabilirim.

Bilmeniz Gerekenler

  • Facebook ve Instagram için gerekli pixel kodlarının web sitesine entegrasyonu ve testi yapılır.
  • Reklam yönetimi ayrı, sosyal medya hesapları ayrı ücretlendirilir. Reklam ve sosyal medya hesapları için iletilecek görseller sizin tarafınızdan gönderilmelidir.

Yalnızca aylık olarak hizmet vermekteyim. Fiyatlandırma da sabit olmakla birlikte aylık ücrettir. Uzun vadede başarılı sonuçlar alabilmek ve çalışmalarımı öne çıkarabilmek için haftalık olarak yönetim yapmıyorum. Daha fazla bilgi almak isterseniz bana mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

Ek Sipariş

dreamania diğer ilanları

Google Alışveriş Reklamlarınızı Yönetebilirim...
Fiyat 500.00 ₺
Google Ads Ve Analytics Hesaplarınızı Yönetebilirim...
Fiyat 1,000.00 ₺