• 30
İş Pasifleştirildi

Sitenizin DA ve PA değerlerini yükseltiyoruz.
Sitenizin DA değerini 50+ gibi yüksek oranlara yükseltiyoruz. DA ile birlikte PA değerinizi de aynı çalışmada yükseltiyoruz, sitenizi ilgili alanlarda (DA ve PA) yükselttiğiniz takdirde yükseltmeye vereceğiniz ücreti sadece birkaç tanıtım yazısı veya backlink satarak çıkarmanız mümkün olacaktır.

Domain Authority (DA) değerinizi nasıl yükseltiyoruz?
DA değerini yükseltmek için yüksek sayıda ve yüksek kalitede geri bağlantı (Backlink) yapmaktayız. Bu da binlerce hatta on binlerce ₺ veya $ ödemeden yüksek sayıda kaliteli backlink sahibi olmanıza olanak sağlıyor.
Domain Authority (DA) Nedir?
Domain Authority (DA), Moz tarafından geliştirilen ve bir web sitesinin arama motoru sonuç sayfalarında ne kadar iyi olacağını tahmin eden bir arama motoru sıralama puanıdır. Bir Alan Yetki puanı, daha yüksek bir sıralama yeteneğine karşılık gelen 1 ila 100 arasında değişen bir değerdir.
Domain Authority (DA) yükseltme ne işinize yarayacak?
1- DA yükseltme yukarıda da belirtildiği gibi tanıtım yazısı veya backlink satışından daha fazla kâr etmenize yarayacak.
2- Anahtar kelime bazlı çalıştığımız için arama motorlarında ilgili anahtar kelimelerde daha üst sıralara çıkmanıza neden olacak DA değeriniz yükseldiği için diğer anahtar kelimelerde de üst sıralara çıkmanız mümkün olacaktır.
3- Sitenizin piyasa değeri daha da artacaktır.
4- Siteniz rakiplerinin önüne geçecektir.
Çalışmamız Kalıcı ve garantilidir.
İş teslimi sitenizin DA değeri istenilen seviyeye gelince yapılacaktır.
Adult, Bet vs sitelere çalışma yapılmamaktadır.
İstenenler
Website adresinizi iletmeniz  yeterlidir.

İş Pasifleştirildi

UzmanRating diğer ilanları

Sitenizin ‘DA’ değerini 60+ yapabilirim...
başlangıç fiyatı 500.00 ₺