Web sitenize özel SEO Analizi, ve uzun vadeli SEO yol haritası Çıkarırım

Yeni Üye
Son Görülme: 2 hafta önce

iş tanımı

Hakkımda

SEO ve dijital pazarlamanın belirli alanlarındaki çabalarım 2011 yılından bu yana devam ediyor. Bir web sitesinin geliştirilmesinin herhangi bir aşamasında, Kodlama, Web Analitiği, Kullanıcı Deneyimi, Erişilebilirlik, Semantik İçerik, Rakip Analizi ve SEO performansını artırmaya yönelik ilgili süreçlerin geliştirilmesindeki tüm iş sirkülasyonlarını planlıyor, yönetiyor ve uyguluyorum.

SEO Analizi ve Yol Haritası

Potansiyel satışları artırmak için yeni web sitesi oluşturdunuz, ancak ilgili anahtar kelimeleriniz arandığında Google’ın ilk sayfasında görünmüyorsunuz. Arama Motoru Optimizasyonu’nu (SEO) etkin bir şekilde kullanmak, sitenize yüklediğiniz orijinal içeriğe yeterince zaman ayırmanızı gerektirir.

Sitenizin Google’da zaman içinde organik olarak üst sıralarda yer almasını sağlayacak tek seferlik tam bir çözüm veya hizmet yoktur. Arama motorları, kullanıcılarına en iyi arama sonuçlarını sağlamak için arama algoritmalarını sürekli değiştirmektedir. Temel olarak, işletme siteniz, blogunuz, vaka çalışmalarınız ve diğer eğitim bilgileriyle sürekli olarak, kullanıcı odaklı, faydalı ve orijinal içerik üretilerek desteklenmelidir.

Uygun SEO çalışmaları, müşteri adayları ve marka teşhirini oluşturarak işletmenizin web sitesine daha fazla trafik getirebilir. Bu çalışmaları ortalama bilgisayar kullanma becerilerine sahip herkes yapabilir.

Organik olarak ilk sayfa sıralaması elde etmek, bir dizi tutarlı çalışma ile, içeriği ve web varlığını belirli bir stratejiye göre sürekli olarak güncellemek ve bunu sürdürmeyi gerektirmekte.  Ancak, web sitelerinin ihtiyaçları, sektör ve hedeflere göre farklılıklar göstermektedir.  Tam bu noktada bir yol haritası oluşturmak için web sitenizin ayrıntılı, profesyonel bir analizine ihtiyacınız olacak.

Hizmet ile ne elde edeceksiniz?

Organik arama, trafik verileriniz ve ne anlama geldiği

Bağlantılarınızın analizi, değerli ve zararlı bağlantılarınızın ortaya çıkarılması, zararlı bağlantıları kaldırmanız için destek.

Gerçek rakiplerinizin keşfi ve analizi

Teknik SEO analizi, sitenizin taranabilirlik sorunlarının keşfi

Sayfa içi öğelerin analizi, başlık ve etiketlerin kullanım analizi

İçerik analizi, metin veya görsel içeriğin verimli kullanımı

Anahtar kelime analizi, sayfalarınızın ilgili anahtar kelimelere göre optimizasyonu

Web sitenizde, organik trafiğinizi etkileyebilecek tüm sorunların keşfi ve nasıl düzeltebileceğiniz hakkında detaylı raporlama,

Uzun vadede izlemeniz gereken stratejileri içeren yol haritası.

SEO analizi ve uzun vadeli yol haritası, şimdi kadar 500'den fazla web sitesini bizzat tasarlamış ve optimize etmiş tecrübeli bir SEO uzmanı tarafından hazırlanacaktır.

 

Ek sipariş

Toplam
360.00 ₺
+

Diğer işler sayminnn

Toplam
360.00 ₺
+
Secure Job

%100 Güvenli

  • Herhangi bir gizli masraf olmadan yalnızca listelenen fiyatı ödersiniz.
  • Teslim edilen işten memnun kalana kadar paranızı saklıyoruz.
  • İş bitecek ya da paranız iade edilecek.

İlgili Konular