• 5
2016 yılından bu yana seyahat ediyorum ve freelancer olarak çalışıyorum. Özellikle seyahat tavsiyeleri, seyahat rotaları, çevre, doğanın korunması, kampçılık, minimal yaşam ve vegan yaşam hakkında içerikler ürettiğim bir web sitem var. Aynı zamanda düzenli ya da dönemsel olarak yazı yazdığım başka platformlar da bulunuyor.

Web sitesi içeriklerinin yanı sıra aktif bir sosyal medya kullanıcısıyım. Kendi sayfam da dahil olmak üzere yüksek takipçili birçok hesap ve global markalar için içerikler üretiyorum.

Dört yıllık sosyal medya influencerlığı deneyimim sayesinde markanızın, ürününüzün veya hizmetinizin daha büyük kitlelere ulaşması ve başarılı bir şekilde tanıtılması için özgün sosyal medya içerikleri üretebilir veya bu konuda danışmanlık yapabilirim.

- Ürününüzün veya hizmetinizin doğru şekilde tanıtılması için içerik yazıları oluşturabilirim.
- Ulaşılan kitlenin genişletilmesi için doğru çalışmaların yapılması gibi konularda destek verebilirim.
- Sosyal medya reklamları için doğru hedef kitle danışmanlığı yapabilirim.

Markalarla işbirliği yaparken marka veya ürünün ilgi alanlarımla alakalı olması ve güvenilirliği benim için oldukça önemli. Bu nedenle yalnızca güvendiğim, inandığım, kendim de keyifle kullanabileceğim marka/ürünler ile çalışmayı tercih ediyorum.

Özellikle çevreye ve insan sağlığına zararlı içerikler ihtiva eden, türcülük ve cinsiyetçilik aşılayan, insan hakları açısından uygun olmayanB, hayvansal içerik barındıran ve hayvanlar üzerinde test edilen ürünlerle çalışmaya açık olmadığımı belirtmek isterim.

Ek Sipariş

melke diğer ilanları

Instagram hesabımda tanıtım yapabilirim...
Fiyat 200.00 ₺
Blogumda sitenize backlink verebilirim...
Fiyat 300.00 ₺
Tüm özgün metinlerinizi yazabilirim...
Fiyat 150.00 ₺