Profesyonel Seo Paketi

Profesyonel
Son Görülme: 17 hs önce

iş tanımı

Profesyonel seo paketi satın alarak ister bireysel ister kurumsal web sayfanız için en etkili ve doğal backlink çalışmasını profesyonel eller ile %100 manuel ve doğal olarak hazırlanmış şekilde teslim alabilisrsiniz. Siz de hemen seo paketlerimizi inceleyin, aklınıza takılan her türlü husus için bana çekinmeden yazabilirsiniz.

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor ?

1. Adım Sipariş Verilmesi
- seçtiğiniz paketi hemen al ile satın alarak web siteniz için talep ettiğimiz açıklama, url ve anahtar kelime bilgileriniz iletiniz.

2. Adım Siparişinizin Hazırlanması
- Programa uygun bir şekilde %100 manuel, programsız ve otomasyonsuz bir şekilde satın aldığınız paketin işlemleri uygulanır.

3. Adım Tamamlanan Siparişin Raporlanması
- Belirlenen sürede siparişiniz hazırlanır ve rapor tarafınıza iletilir. Sipariş tamamlanma bilgisi sms ve mail ile gönderilir.

4. Adım Mutlu Son
- Başarı ile tamamlanan paketin sonucunda hedef kelimelerinizde ve site otoritenizde gözle görülür bir artış gerçekleşir.

 

Çalışmalarınız Manuel mi Yapılmaktadır?
Çalışmalarımızın tamamı %100 bir şekilde manuel yapılmaktadır. Asla bot, program vb. şeyler kullanılmamaktadır.
Yapılan Çalışmalar Aynı İP Üzerinden mi Yapılıyor?
Çalışmamızda yer alan her işlem farklı ip'ler üzerinden yapılmaktadır.
Backlink Paketleriniz Etkili midir?
Backlink paketlerimiz, en kapsamlı ve en etkili paketlerdir. Etki etmeme gibi bir olasılık bulunmuyor.
Backlink Paketleriniz Nasıl Bir Etki Gösterir?
Backlink paketlerimizin amacı, site otoritenizin artmasına yönelik çalışmalardır. Otorite artışı yaşadığınızda zaten anahtar kelimelerinizde çoğalma ve yükseliş yaşarsınız. Ancak anahtar kelime yükselişi sadece backlink ile olmaz. Şunu unutmayın! Bu çalışmalar, destekleme çalışmalarıdır. Eğer sitenizde desteklenecek bir şey yok ise anahtar kelime yükselişinde gerekli etkiyi alamazsınız. Backlink çalışmalarından maksimum etkiyi almak için kusursuz bir iç optimizasyon (A'dan Z'ye) ve düzenli backlink çalışması gerekir.
Pingleme Yapıyor musunuz?
Pingleme işlemi, zararlı olduğundan dolayı tavsiye etmemekteyiz. Ancak talep eden müşterilerimiz için pingleme işlemi yapmaktayız.
Backlink Paketi Alırsak Ceza Alır mıyız?
Çalışmalarımız tamamen organik, %100 manuel ve zararsızdır. Ceza vb. alma durumu asla yaşanmaz. Zaten paket ayrıntılarından da çok rahat bir şekilde bunu anlayabilirsiniz.
Nasıl Sipariş Verebilirim?
Hemen Al butonuna tıklayarak seçtiğiniz paketi satın alabilirsiniz.
Teslim Tarihlerine Sadık mısınız?
Paket ayrıntılarında her paket için ortalama çalışma süreleri belirtilmiştir. İş yoğunluğuna göre bu süreç değişiklik gösterebilir.
Hangi Paketi Tavsiye Edersiniz
Paket seçimi, bütçesel bir olay olduğu için şu paketi al dememiz etik olmaz. En etkili paketimiz Platin Paket'tir.

VIP Paket için tarafıma özel mesaj göndererek içerik hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tek Bir Paket Alımı ile Hedeflediğim Sıralamalara Gelir miyim?
Seo'daki en önemli hususlardan birisi istikrar, yani düzenli çalışmalardır. Aksi halde zaten tek bir paket alımı ile tüm site sahipleri, diledikleri anahtar kelime de x sıralamaya gelirdi. Sizce bu ne kadar adil olur? Kısacası düzenli yapılacak Seo çalışmaları, kusursuz bir iç optimizasyon ve atılacak doğru adımlarla birlikte kesinlikle hedeflediğiniz sıralamalara gelebilirsiniz.
Yükseliş Garantisi Veriyor musunuz?
Anahtar kelime yükselişi için Seo sadece bir kriter değildir. Tema, resim-hız-güvenlik optimizasyonları, yeniden pazarlama, kategori yapılandırılması, düzenli bir şekilde Seo uyumlu içerik girişi vb. 200 farklı kriter vardır. Eğer bu kriterlerin hepsini ya da büyük bir kısmını yapmışsanız, çalışmamızdan maksimum etkiyi alırsınız. Bu konuda yüzlerce referansa sahibiz. Seo konusunda gerekenin fazlasının yapılacağı hususunda içiniz rahat olsun.
Teslim Sürelerini Kısaltabilir miyiz?
Çalışma öncesi bizlere bu konuda bir talepte bulunursanız, kesinlikle değerlendirmeye alınır.
Fatura Kesiyor musunuz?
Yapılan her işleme fatura kesilmektedir. Fatura isteyen müşterilerimizin bunu belirtmesi yeterli olacaktır. Fiyatlandırma paket fiyatı + %18 KDV şeklinde olmaktadır.

Dip Not
Global web sitelerinde, zaman zaman bakım vb. nedenlerden dolayı sorun yaşanabiliyor. (Kapanma değil) Bizim elimizde olmayan bir durumdur. Bu durumda telafi amaçlı farklı sitelere çalışma yaparak, hiçbir şekilde müşterilerimizi mağdur etmemekteyiz.

Onpage seosu yapılmış siteleriniz için üst paketimiz sıralama da yükselme garantilidir.

Ek sipariş

Toplam
450.00 ₺
+

Geri bildirim

Daha fazla yükle

Diğer işler beachturk

Toplam
450.00 ₺
+
Secure Job

%100 Güvenli

  • Herhangi bir gizli masraf olmadan yalnızca listelenen fiyatı ödersiniz.
  • Teslim edilen işten memnun kalana kadar paranızı saklıyoruz.
  • İş bitecek ya da paranız iade edilecek.