• 2

Sosyal medya uzmanlığı zaman ilerledikçe daha bilinen ve popüler hale gelen önemli konulardan biridir. Sosyal Medya Uzmanı ise belli bir tecrübe ve donanıma sahip olan, kısıtlı argümanla kurum ya da markanıza maksimum fayda kazandıran kişidir. Sosyal medya uzmanı elindeki materyalleri en iyi ve kendine özgü bir şekilde kullanmakla sorumludur.

İçerisinde bulunduğumuz dijital dünyada markaların konumlanması ve aynı zamanda rekabet edebilmesi için durağan olmayan bir yapıya sahip olması gerekir. Kısaca aktif ve dinamik bir yapı gereklidir. Bu noktada sosyal medya uzmanı ilk olarak bir strateji belirler ve bu stratejiyle markanızı konumlandırır daha sonra edinilen bu konumun korunması, rekabete uyum sağlaması ve dinamik bir yapıyla sürekli yükselmesi için çaba gösterir.

Kurumlar gün geçtikçe sosyal mecra içerisine girmeye başlayacaklardır. Bu noktada kurumun sosyal mecra içerisine girmeye hazır olup olmadığı dikkat çeker. Sosyal medya uzmanı ise kurumunuzu hazırlar ve rekabet edebilmenizi sağlar.

 

5 yıldır profesyonel olarak çeşitli firmalara sosyal medya içerik desteği, sosyal medya yönetimi, sosyal medya strateji danışmanlığı ve aylık post desteği alanlarında hizmet vermekteyiz. 

Talep edilmesi halinde referans verilecektir.

Ek Sipariş

ucveyedisema diğer ilanları

Profesyonel Olarak Video Kurgulayabilirim...
Fiyat 100.00 ₺