• 2
Merhaba, Ben Pamukkale üniversitesinde Bilgisayar ve öğretmenliği okuyorum.Ayrıca freelancer olarak web tasarımı yapıyorum.Wordpress üzerinden siteler kurabilirim yardımcı olabilirim.Bunun dışında e-mail marketing olarak MailChimp servislerinde hizmet edebilirim.Ana dilim Banagalce.Ana dilim haricinde İngilizce Türkçe ve Hintçe yi ileri seviye de biliyorum. Kullandığım hizmetler: 1.HTML5 ve CSS3 3.Wordpress web sitesi 4.Wordpress landing sayfa 5.Wordpress Migration,Yoast SEO ve Dili değiştirmek. 7.Mailchimp servisleri(Mailchim landing sayfa, Mailchimp automation, Mailchimp Lead generation).

Merhabalar,
Ben WordPress ve Mailchimp uzmanıyım. İki yıldır wordpress ve Mailchimp ile hizmet vermektedır. MailChimp, kendi elektronik posta tasarımlarınızı oluşturarak, e-posta bültenleri hazırlayabileceğiniz ve binlerce kullanıcıya e-posta pazarlaması yapabileceğiniz, bir e-mail marketing yazılımıdır.

Mailchimp ile 2000 mail adresine aylık 12000 adet toplu maili ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Daha büyük kitlelere ise cüzi miktarlar ödeyerek profesyonel, mobil uyumlu email marketing yapılabilmektedir.

Ben size Mailchimp ile ilgili her türlü desteği vermeye hazırım. Sizin için Mailchimp hesabı oluşturur, web sitenize hesabınızı entegre edebilirim. Sizin için istediğiniz konuda bir mailing veya haber bülteni hazırlarım. Yine talep etmeniz dahilinde size mail listelerinizi oluşturur ve örnek toplu e-posta gönderimi işini yaparım.
Teşekkür ederim.

Ek Sipariş

REAJUL_ISLAM diğer ilanları

Wpml (Dil) Çeviri Konusunda Size Yardımcı Olabilirim...
Fiyat 150.00 ₺
WordPress siteleri yoast SEO yapabilirim...
Fiyat 50.00 ₺
WordPress İle Landing Sayfa Kurabilirim...
Fiyat 80.00 ₺