Link Wheel Sistemiyle sitelerinize kaliteli backlink sağlayabilirim

Yeni Üye
Son Görülme: 2 hafta önce

iş tanımı

Merhabalar, yaklaşık 4 senedir SEO işi yapıyorum. Forum sitelerinden bolca referansım var. Yapacağım çalışmaya dönecek olursak, daha önce kendi sitelerimiz için uyguladığımız ve SEO açısından önemi gittikçe artan sosyal medya çalışmalarını zincirleme tekniğiyle birleştirerek çok daha verimli hale getirdik.

Bu çalışmada amaç sitelerinize sosyal sinyaller göndermek ve bu sosyal sinyalleri canlandırmak için kendi aralarında çaprazlama paylaşım yapmak.

Bu sayede her bir linkin gücü gittikçe artacak ve ana sitenize verilen linkler çok daha fazla etkili hale gelecek.Örneğin sitenizi Reddit'ta paylaşıyoruz, bu paylaşımı Tumbr'da paylaşarak güçlenmesini sağlıyoruz. Daha sonra Tumblr paylaşımını da Twitter'da paylaşarak onun da güçlenmesini sağlıyoruz. Bu sayede Reddit paylaşımının etkisi artıyor ve kısa sürede indeksleniyor. Bu da sitenize verilen linkin gücüne güç katıyor.

Görselde detaylarını göreceğiniz bu çalışma sonucunda sitelerinizde hedeflediğiniz anahtar kelimelerinizde yükselmeniz kolaylaşacak ve sitenizin otoritesi artacak.

 

 

Ek sipariş

Toplam
135.00 ₺
+

Diğer işler sayminnn