• 2
2003 yılından beri internet hizmetleri ve pazarlama stratejileri üzerine kendimi geliştirdim ve hala geliştirmeye devam ediyorum. SEO, Wordpress ve Dijital Strateji konularında aldığım eğitimleri sizlere uygulamalarım ile aktarıyorum. Referanslarım için AliaRior.com ve FidanDanismanlik.com sitemi inceleyebilirsiniz...

2007 yılında yayım hayatına başlayan GundemBizim.com belirli süre ara verdikten sonra 2011 yılından beri aktif olarak yayım hayatına devam etmektedir. Yapılan son güncel SEO çalışmaları ile sitemiz arama motorlarına uyumlu hale getirilmiştir.

Bununla beraber sitemiz bilinen sosyal medya araçları dışında Google News, hürriyet yazar kafe (kapandı), milliyet sizden size, bundle,flipboard, blog sözlük vb. gibi aktif olarak yayım yapmaktadır.

Sitemizde firma, ürün ve hizmet tanıtımlarına yönelik içerik pazarlaması hizmeti veriyoruz.

***Lütfen Kurallara Uygun İçerik Gönderiniz. Aksi durumda gundembizim.com sitesine uygun şekilde düzenlenip yayına alınır ve sorumluluk kabul edilmez.***

Bilmeniz gerekenler:

  • İçerikleriniz en az 350 kelime olmalı ve en fazla iki link çıkışı olmalıdır.
  • Linklerin biri dofollow diğeri nofollow olarak yayınlanır.
  • Dofollow linkiniz www.siteismi.comdeğil (hakkımızda, blog yazısı vb.) içeriğinize olmalıdır.
  • Yazınızı reklam metni olarak değil kullanıcıya faydalı içerik şeklinde hazırlamalısınız.
  • En fazla iki görsel olmalıdır.
  • içeriğinizi dilerseniz seo uyumlu şekilde en az 350 kelime ve bir görsel ile biz yazabiliriz. Bunun için ek hizmetlere göz atabilirsiniz.
  • İçeriklerinizde açık link verilmeyip bir belirlenen kelimeye linkleme yapılmalıdır.
  • İleride oluşabilecek link güncelleme işlemleri için gundembizim.com üzerinden iletişime geçmeniz ve belirlenen politikalara göre talepte bulunacağınızı kabul ediyorsunuz.
  • Sipariş vererek tüm kuralları kabul etmiş ve sorumluluğun sizin olduğunu onaylamaktasınız.

İçerik Pazarlaması Püf Noktası: İster siz hazırlamış olun isterseniz biz önemli olan hazırlanan içeriğin reklam amaçlı olduğunun açıkça belli olmamasıdır. İçeriği okuyana bilgi aktarımı yapılmalı ve sonunda ise ürün veya hizmetinizin yönlendirmesi olmalıdır.

NOT: İçeriğiniz gönderdiğiniz şekilde değilde öncelikle olarak uzmanından ücretsiz şekilde SEO çalışması yapılacak yayıma alınacaktır. Aynı siteye sadece iki link hakkınız vardır. İkiden fazla linkleme yaptığınız içeriklerde link sayısı ikiye indirilip yayınlanır. Lütfen sipariş vermeden önce sitedeki reklam yayınlama kurallarını inceleyiniz. Aksi durumda sorumluluk kabul etmiyorum. Bu duruma lütfen dikkat ediniz.

İş teslimatı genelde aynı gün veya ertesi gün yapılmaktadır. Bazı günlerde ise yoğun olduğumuz zaman ikinci güne kalmaktadır.

Aklınıza takılan konular için sipariş vermeden önce iletişime geçiniz.

Ek Sipariş

aliarior diğer ilanları

Google News’e kayıtlı pazarlama bloğunda içer...
Fiyat 250.00 ₺
Detaylı SEO analizi yapabilirim....
Fiyat 120.00 ₺
Dünya devi medium sitesinden doğal backlink sağları...
Fiyat 25.00 ₺