• 2

Hizmet Hakkında ;

Hizmet süresi 30 Gündür.

30 gün boyunca paylaşacağınız 40 paylaşıma +100 etkileşim gönderilecektir. 100-150 arası rastgele değerlerde gönderilir en az 100 gelir.

1 ay boyunca atacağınız 40 PAYLAŞIM için geçerlidir. (Günlük bir sınır yoktur, isterseniz 1 günde 5 post atıp diğer günler daha az atarak kendiniz dengeleyebilirsiniz)

Etkileşimler 5-15 dakika arasında sistemimiz tarafından gönderilmektedir. (Hız durumu ara ara instagram güncellemesine bağlı olarak değişiyor bazen yavaş aktarmak gerekebiliyor)

Gönderilen etkileşimler tamamen "Türk Aktif" kişilerdir. (Bazı zamanlarda güncellemeler nedeniyle geçici olarak bot hesaplar ile destek verilebiliyor)

Her paylaşımınıza 100 civarı etkileşim gönderilecektir.

Bu hizmet sayesinden artık sizlerinde paylaşımları instagram'da Popüler Paylaşımlar kısmına girecektir. Ve  bu sayede instagram hesabınıza uzun vadede organik bir kitle edinebilirsiniz.

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz!

Hizmet ücreti 150 TL

40.000'e Kadar Türk Aktif Otomatik Etkileşim Hizmeti Verilmektedir. Teklif almak için lütfen Mesaj Gönderiniz.

Bilgilendirme; Bu hizmetin temel amacı etkileşim sayısını görüntü olarak arttırmak değildir, asıl amacı paylaşımlarınızın keşfet gibi ekranlarda daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamaktır. Düzenli ve doğru ilerlendiği zaman size organik bir kitle kazandırır.

Ek Sipariş

sayminnn diğer ilanları

WordPress Animatör Teması...
instant
Fiyat 149.00 ₺
WordPress Antika Satıcısı Teması...
instant
Fiyat 149.00 ₺
WordPress Astrolog Teması...
instant
Fiyat 149.00 ₺