• 1 Gün
2016 yılından bu yana seyahat ediyorum ve freelancer olarak çalışıyorum. Özellikle seyahat tavsiyeleri, seyahat rotaları, çevre, doğanın korunması, kampçılık, minimal yaşam ve vegan yaşam hakkında içerikler ürettiğim bir web sitem var. Aynı zamanda düzenli ya da dönemsel olarak yazı yazdığım başka platformlar da bulunuyor.

Web sitesi içeriklerinin yanı sıra aktif bir sosyal medya kullanıcısıyım. Kendi sayfam da dahil olmak üzere yüksek takipçili birçok hesap ve global markalar için içerikler üretiyorum.

+25,000 takipçi sayısına sahip seyahat ve doğa içerikli instagram hesabımda yayınlanacak reklamlarla ilgili işbirliklerine açığım. Uzun zamandır sosyal medya üzerine yoğunlaştığım için kullanıcıların isteklerine yönelik, markanızın yararına olacak çalışmalar yürütebilirim.

*Instagram takipçi sayısının tamamı organik büyümedir. Hesapta bir tane takipçi dahi satın alma işlemi yapılmamıştır.*

Neler yapabilirim?

► Markanızı, ürününüzü veya hizmetinizi Instagram hesabımda hikaye olarak paylaşabilirim.
► Markanızı, ürününüzü veya hizmetinizi Instagram hesabımda gönderi olarak paylaşabilirim. Bunun için ekstralardan satın alabilirsiniz.
► Instagram takipçi sayınızı arttırmak için hesabımda markanızın ürünleriyle çekiliş düzenleyebilirim.

Markalarla işbirliği yaparken marka veya ürünün ilgi alanlarımla alakalı olması ve güvenilirliği benim için oldukça önemli. Bu nedenle yalnızca güvendiğim, inandığım, kendim de keyifle kullanabileceğim marka/ürünler ile çalışmayı tercih ediyorum.

Özellikle çevreye ve insan sağlığına zararlı içerikler ihtiva eden, türcülük ve cinsiyetçilik aşılayan, insan hakları açısından uygun olmayan, hayvansal içerik barındıran ve hayvanlar üzerinde test edilen ürünlerle çalışmaya açık olmadığımı belirtmek isterim.

Bunlar dışındaki talepleriniz ve teklifleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Bu fiyat hikaye paylaşımı fiyatıdır.

Ek Sipariş

melke diğer ilanları

Profesyonel sosyal medya metinleri oluşturabilirim....
Fiyat 1,500.00 ₺
Blogumda sitenize backlink verebilirim...
Fiyat 300.00 ₺
Tüm özgün metinlerinizi yazabilirim...
Fiyat 150.00 ₺