İnstagram Hesabınıza 500 Türk Gerçek Hayran Kitlesi Gönderebilirim

Yeni Üye
Son Görülme: 2 yıl önce

iş tanımı

HİZMET DETAYLARI

Siparişiniz alındıktan sonra işleminiz  hızla sıraya alınır. Maksimum tamamlanma süresi 48 saat olsa da işlemler genellikle ilk saatler içerisinde tamamlanmaktadır.
500 adet üzeri satın alma gerçekleştirmek için aşağıdaki "Ekstralar" bölümünden ekleme yapabilirsiniz.
Hizmetimiz gerçek organik Türk  hesaplardan oluşmaktadır. Yüksek etkileşimli hesaplardan yönlendirme ile gönderilir.  Instagram'da bir kitle edinebilmek için yapmanız gereken tek şey bize kullanıcı adınızı vermektir.  Size kalan ise arkanıza yaslanıp hayranların gelişini izlemek.
Türk organik hayran kitlerinden oluşmaktadır.
Tüm işlemler şifresiz olarak yapılmaktadır. Sizden işlem yapılacak kullanıcı adı haricinde hiçbir bilgi istemiyoruz. Hesap güvenliğiniz için lütfen sizden şifre, mail vb. bilgiler isteyen kişilere itibar etmeyiniz.
Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle tüm işlemler profesyonel ekibimizce takip edilmekte ve size rapor edilmektedir. Aklınıza takılan her konuyu çekinmeden mesaj atarak sorabilirsiniz.

ÖNEMLİ

Hesabınıza gönderilecek hayran kitlesi %100 gerçek kullanıcılardan oluşmaktadır. Bu sebeple aktarım tamamlandıktan sonra bir miktar düşme olacaktır. Bu konuda hiç kimse garanti veremez. Lütfen bunu göz önünde bulundurunuz..
Hizmetimiz organik kullanıcılardan oluşmaktadır. Karma hayran kitlesi isteyen müşterilerimiz diğer ilanlarımıza bakabilirler.

 

Ek sipariş

Toplam
45.00 ₺
+

Diğer işler eliff

Toplam
45.00 ₺
+
Secure Job

%100 Güvenli

  • Herhangi bir gizli masraf olmadan yalnızca listelenen fiyatı ödersiniz.
  • Teslim edilen işten memnun kalana kadar paranızı saklıyoruz.
  • İş bitecek ya da paranız iade edilecek.

İlgili Konular