• 1 Gün
2003 yılından beri internet hizmetleri ve pazarlama stratejileri üzerine kendimi geliştirdim ve hala geliştirmeye devam ediyorum. SEO, Wordpress ve Dijital Strateji konularında aldığım eğitimleri sizlere uygulamalarım ile aktarıyorum. Referanslarım için AliaRior.com ve FidanDanismanlik.com sitemi inceleyebilirsiniz...

Wordpress, SEO, Dijital pazarlama ve sosyal medya ağırlıklı olarak içerik paylaşımı yaptığım sitemden sizde içerik pazarlama hizmeti alabilirsiniz.

Ayrıca sitem bilinen sosyal medya araçları dışında milliyet sizden size, flipboard, bundle, papiroom vb. gibi aktif olarak yayım yapmaktadır.

***Lütfen Kurallara Uygun İçerik Gönderiniz. Aksi durumda aliarior.com sitesine uygun şekilde düzenlenip yayına alınır ve sorumluluk kabul edilmez.***

Bilmeniz gerekenler:

  • İçerikleriniz en az 400 kelime olmalı ve en fazla iki link çıkışı olmalıdır.
  • İki adet görseliniz olabilir. Ana başlık için bir görselinizin boyutları 700 pix.genişlliğinde olmalıdır.
  • Linkler bir adet dofollow ve bir adet nofollow şeklinde olmalıdır.
  • Dofollow linkiniz www.siteismi.com değil (hakkımızda, blog yazısı vb.) içeriğinize olmalıdır.
  • İçeriklerinizde açık link verilmeyip belirlenen kelimeye linkleme yapılmalıdır.
  • içeriğinizi dilerseniz seo uyumlu şekilde en az 300 kelime ve bir görsel ile biz yazabiliriz. Bunun için ek hizmetlere göz atabilirsiniz.
  • İleride oluşabilecek link güncelleme işlemleri için aliarior.com üzerinden iletişime geçmeniz ve belirlenen politikalara göre talepte bulunacağınızı kabul ediyorsunuz.
  • Sipariş vererek tüm kuralları kabul etmiş ve sorumluluğun sizin olduğunu onaylamaktasınız.

İçerik Pazarlaması Püf Noktası: İster siz hazırlamış olun isterseniz biz önemli olan hazırlanan içeriğin reklam amaçlı olduğunun açıkça belli olmamasıdır. İçeriği okuyana bilgi aktarımı yapılmalı ve sonunda ise ürün veya hizmetinizin yönlendirmesi olmalıdır.

NOT: İçeriğiniz gönderdiğiniz şekilde değilde öncelikle olarak uzmanından ücretsiz şekilde SEO çalışması yapılacak yayıma alınacaktır.

İş teslimatı genelde aynı gün veya ertesi gün yapılmaktadır. Bazı günlerde ise yoğun olduğumuz zaman ikinci güne kalmaktadır. Lütfen sipariş vermeden önce sitedeki reklam yayınlama kurallarını inceleyiniz. Aksi durumda sorumluluk kabul etmiyorum.

Aklınıza takılan konular için sipariş vermeden önce iletişime geçiniz.

Ek Sipariş

aliarior diğer ilanları

Detaylı SEO analizi yapabilirim....
Fiyat 120.00 ₺
Dünya devi medium sitesinden doğal backlink sağları...
Fiyat 25.00 ₺
Fotoğraflarınızda Arka Plan Temizliği Yapabilirim....
Fiyat 10.00 ₺