• 1 Gün

Google Adwords yeni adıyla Google Ads ve Facebook Business uzmanlık isteyen bir alandır. Gelişigüzel hazırlanmış ya da profesyonel olmayan kişiler tarafından hazırlanmış reklamlar, doğru kişilere ulaşmanızı engelleyebilir.

Google Ads tarafında yanlış yapılan kelime, gösterim tarihleri, bölgelendirme gibi ufak ama önemli detaylar bütçenizi doğru şekilde kullanmanızı engelleyebilir. Vereceğim destekle birlikte minimum bütçeyle, maksimum verim almayı hedefliyoruz.

Google Ads işlerimde, karşılıklı bilgi alışverişi yapıldıktan sonra ilk 3 gün izleme ve raporlama yapıyorum.Gerekli bilgi ve veri akışını kendi tarafımda toparladıktan sonra 4. gün reklam girişinizi gerçekleştiriyorum. Bu sayede bütçenizi en verimli şekilde kullanmış oluyoruz.

Facebook Business tarafında ise çok karşılaştığım hatalardan birisi ise bölgesel olan işletmelerinizi Türkiye çapında ve doğru olmayan saat dilimlerinde gösterimi yapılmasıdır. Bu ayarların yanlış yapılması sonucunda reklam bütçenizi kısa sürede tüketmiş oluyor ve doğru kişilere erişim sağlayamıyorsunuz.

Yukarıda kısaca bahsettiğim problemlerden kurtulmak ve en doğru şekilde profesyonel destek alabilmek için başvuruda bulunabilirsiniz.

Facebook Business ( Facebook , Instagram )
Google Ads
Google Merchant ( Ürün listeleme )
Video ( Youtube )
Google Analytics
Google Tag Manager
Facebook Pixel
Profesyonel Ürün Fotoğrafçılığı ( E-Ticaret ortamına hazırlanması, Digital ve Baskı katalog vb. )

Ürün görsel fotoğrafçılığı için ayrıca başvurabilirsiniz. Ürün çeşitliliğine ve adedine göre ücretlendirme yapılır. Manken gerektiren ürünlerde ( tekstil, ayakkabı ) fiyatlandırma değişebilir.

Ek Sipariş

ygtspd diğer ilanları

profesyonel şekilde stüdyo çekimlerinizi yaparım....
Fiyat 1,000.00 ₺