2003 yılından beri internet hizmetleri ve pazarlama stratejileri üzerine kendimi geliştirdim ve hala geliştirmeye devam ediyorum. SEO, Wordpress ve Dijital Strateji konularında aldığım eğitimleri sizlere uygulamalarım ile aktarıyorum. Referanslarım için AliaRior.com ve FidanDanismanlik.com sitemi inceleyebilirsiniz...

Kalıcı şekilde yükselmenize destek oluyorum.

EĞER SIRALAMANIZDA BİR DEĞİŞİKLİK OLMAZ İSE ÜCRETİN GERİYE KALANINI ÖDEMİYORSUNUZ.

SEO Konusunda hem çalışma yaptığınız kişiye hem de kullanılan tekniğe güvenmek zorundasınız. Bu güveni kazanmak adına hizmet bedelini ikiye bölüyoruz. Eğer SEO uygulama sonrasını takip eden 1 aydan sonra sıralamanızda değişim olmaz ise geriye kalan ücreti ödemiyorsunuz.

SEO DESTEK PAKETİNDE NELER VAR?

Öncelikle sitenizin detaylı SEO analizini yaparak size PDF formatında (yaklaşık 4-7 sayfa) raporluyorum. Böylece sitenizi geliştirmek adına yapmanız gereken adımları görmüş oluyorsunuz.

SEO analizi sonrasında link ağınızı oluşturmaya başlıyorum. Öncelikle en az 300 kelimelik SEO uyumlu ve lisanslı görselli bir içerik hazırlıyorum. Daha sonra yandex veya gmail üzerinden bir e-mail adresi alıyorum. En az 10 kaliteli tanınmış platformlar üzerinden hesap oluşturuyorum. Link çıkışları ile ağınızı kuruyorum.

Çalışma için tumblr, aboutme, diigo, plurk, evernote, google, instapaper, medium, microsoft live, wordpress, twitter, paperli, quup vb. platformları kullanıyorum. Profesyonel link çıkışları ile ağınızı kuruyorum.

 

GARANTİSİ VAR MI?

SEO konusunda bugüne kadar pek çok firma ve kişiye hizmet verdim. Tüm bu çalışmalarım da garanti vermedim ve verememde. Ancak şuana kadar olumsuz bir bildirim almadığımı söyleyebilirim. Size SEO çalışmalarım için referans veremiyorum ki çoğu SEO firması da vermez. Ancak dilerseniz bazı çalışma yaptığım firma ve kişisel siteleri sitemde görebilirsiniz.

NASIL GÜVENEBİLİRSİNİZ?

Daha önce dediğim gibi SEO konusunda hem kişiye hem tekniğine güvenmek zorundasınız. Güven konusu zor iş olduğundan sizelere ve bana kolaylık olması amacı ile hizmet bedelini ikiye böldüm. Toplam hizmet bedeli 1000 TL olup şuan yarısını ödeyeceksiniz. Eğer 1 ay sonra sitenizin sıralamasında bir değişiklik olmaz ise (şuana kadar değişiklik olmayan site görmedim) ödemenin geriye kalanını almıyorum.

Ödemenin diğer yarısını ise 1 ay sonra yine aynı siparişi vererek tamamlayabilirsiniz. Ödemeyi tamamlamanız sonrasında e-mail ve açılan hesapların tüm sifresini göndereceğim.

Bilmeniz Gerekenler:

Çalışma alt yapısını oluşturmak için kullandığım bazı siteleri yukarıda saydım. Sitenize ve sektörünüze göre uygun elimde bulunan 1500 platform üzerinden seçerek yapacağım. Sipariş verilmeden çalışmaya başlamıyorum. Çalışma raporunuzu en fazla 1 hafta sonunda gönderiyorum. Aklınıza takılan sorular için mesaj atabilirsiniz.

Seo Nedir?

Arama motoru optimizasyonu olarak nitelendirilen ve dijital pazarlamanın yeni nesil altın sektörü olan seo, arama motoru sıralamalarında yükselmek amacıyla yapılan on page ve off page çalışmaların tamamı olarak nitelendirilir. Seo iç optimizasyondan dış optimizasyona, teknik detaylardan sosyal ağlara varana kadar çok geniş kapsamlı çalışmalar bütünüdür.

Garantili Seo Nedir?

Satın alacağınız hizmetin webly gibi aracılık yapan dijital pazar yerleri sayesinde güvenli e ticaret ile ödenmesi ve iş tamamlanmadan ücretin satıcıya aktarılmamasıdır. Garantili Seo çalışmalarında işiniz tamamlandığı zaman ödemeyi onaylarsınız.

Seo Çalışmaları Nasıl Yapılır?

Sunduğumuz tüm hizmetler google algoritmalarına uygun, güncel ve etkili backlink çalışmaları eşliğinde aynı zaman da etik kurallar çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.

 

 

Ek Sipariş

aliarior diğer ilanları

Google News’e kayıtlı pazarlama bloğunda içer...
Fiyat 250.00 ₺
Detaylı SEO analizi yapabilirim....
Fiyat 120.00 ₺
Dünya devi medium sitesinden doğal backlink sağları...
Fiyat 25.00 ₺