2003 yılından beri internet hizmetleri ve pazarlama stratejileri üzerine kendimi geliştirdim ve hala geliştirmeye devam ediyorum. SEO, Wordpress ve Dijital Strateji konularında aldığım eğitimleri sizlere uygulamalarım ile aktarıyorum. Referanslarım için AliaRior.com ve FidanDanismanlik.com sitemi inceleyebilirsiniz...

Blog, Web sitesi, Hizmet veya ürünleriniz için dünyaca ünlü sitelerde tanıtım yazısı yayınlıyorum. Bu hizmetim için yazdığınız içeriği ve linkleri belirtir şekilde göndermeniz yeterlidir. Tarafımca lisanslı görsel ile platforma göre yayınlanacaktır.

Tanıtım yazılarınız dilerseniz SEO uyumlu olarak ve link çıkışı belirlenerek benim tarafımdan da yazılabilir. Hazırlayacağım içerik en az 300 kelime ve bir lisanslı görsel içerecektir. Platforma göre görsel ile yayınlanacaktır.

Tanıtımlarınızı Hangi Siteler Üzerinde Yapıyorum?

Medium

Quora

Storia

Flickr

LiveJournal

Tumblr

Tanıtım Yazılarını Yayınlamak Ne İşe Yarayacak?
Tanıtım yazıları web sitenize doğrudan ziyaretçi sağlamaktadır. Ayrıca arama motorlarında yükselmek için yani SEO çalışması için olmazsa olmazlardan biridir. Özellikle dünyanın en büyük sitelerinin size referans olması anlamına gelen bu çalışma sonrasında siteniz arama motorları gözünde popülerlik kazanacak ve sıralama yükselmesine katkı sağlayacaktır.

 

Gereksinimler Nelerdir?
İçeriği siz gönderecekseniz word formatında içeriğinizi ve linklemeleri göndermeniz yeterlidir. İş boyunca iletişim kanallarınıza duyarlı olmanız önemlidir. Aklınıza takılan soru var ise mesaj atabilirsiniz.

Ek Sipariş

aliarior diğer ilanları

Google News’e kayıtlı pazarlama bloğunda içer...
Fiyat 250.00 ₺
Detaylı SEO analizi yapabilirim....
Fiyat 120.00 ₺
Dünya devi medium sitesinden doğal backlink sağları...
Fiyat 25.00 ₺