• 1 Gün

Ben kimim?

Sosyal Medya Uzmanlığı, Grafik Tasarım ve Adwords eğitimleri aldım. Çeşitli firmalarda staj, proje bazlı çalışma vs. ile satış, müşteri memnuniyeti, hedef kitle analizi, pazarlama ve grafikerlik tecrübesi edindim. Şuan da freelancer olarak bir firmanın tüm müşterinin kurumsal dijital projelerini ve danışmanlığını yürütmekteyim.

Hizmet Hakkında:

- Eklemeler kesinlikle %100 elle manuel olarak yapılacaktır ve kesinlikle herhangi bir program vb. gereç kullanılmayacaktır.
- Firma bilgilerinizin arama motorlarında ilk sıralarda görünmesini sağlar.
- Sitenize daha fazla ziyaretçi gelmesini sağlar.
- Firma ekleme, web sitenizin ulaşılabilirliğini arttırır ve sitenizin ziyaretçi sayısı artar.
- Google da ilk 50 sayfada çıkan ve eklemelere onay veren firma kaydı sitelerine ekleme yapılmaktadır.
- İş teslim sürecinde hangi sitelere ekleme yapıldığı ayrıntılı bir excel dosyası halinde linkleri ve üyelik bilgileri (şifre & kullanıcı adları, mail hesabı şifresi) ile birlikte sunulacaktır.
- Çoğu firma rehberi siteleri, kayıtları hemen ya da 1-2 gün içerisinde onaylamaktadır. Bazı sitelerin firmayı onaylaması 2-3 hafta sürebilmektedir. Bu yüzden onay bekleyen firmaların onay takibi müşteriye aittir.

Not: Bazı günler elimde yoğun iş olabiliyor ve satın almış olduğunuz pakete aynı gün başlayamayabiliyorum. Sipariş sırasına göre iş teslim ettiğimden dolayı acil işler için sıkıntı yaratabiliyor. Paketi satın almadan önce lütfen benimle iletişime geçin.
Teşekkürler.

Ek Sipariş

caglaka diğer ilanları

80 adet firma rehberine (onaylanma garantili) ekleyebil...
Fiyat 150.00 ₺
30 firma rehberi ekleme (onaylanma garantili) yapabilir...
Fiyat 75.00 ₺