• 1 Gün
12 yıldan fazla süredir aktif olarak e-ticaret, finans inşaat ve tekstil sektörleri başlıca olmak üzere çeşitli sektörlerden birçok markaya Sosyal Medya ve Google Ads danışmanlığı vermekteyim. (Avansas, BelfDesign Jewellery, Doğuş Otomotiv, EnPara, H&M, Skyland, Turk Telekom, VakıfBank, Welder…) 

Dijital pazarlama iletişimi, dijital kanallarını geliştirme ve optimizasyonu, hedef kitle oluşturma, kampanya yönetimi, doğru ürünü, doğru müşteriye, doğru zamanda ulaştırmak için ihtiyacınız olan her türlü Sosyal Medya ve Google Ads danışmanlığı verebilirim.

Rakiplerinizden ayrışarak satış odaklı kampanyalar hazırlayarak ürününüzü doğru hedef kitle ile doğru zamanda ulaştırabilir, marka bilinirliğinizi ve satışlarını etkin bir şekilde artırabilirim.

Reklamlarınızın daha performanslı bir şekilde çalışmasını sağlamak için anlık ve sürekli optimizasyonlar yaparak bütçenizden maksimum faydayı elde etmenizi sağlayabilirim.

PAKETE DAHİL OLAN HİZMETLERİM

Şirketiniz için yol haritası çıkararak markanız için en etkili reklam modellerini belirleme
Günlük optimizasyon çalışmalarıyla tıklama başına maliyetleri düşürerek düşük maliyetlerle satışı artırma ve dönüşüm elde etme
Remarketing ve Lookalike Audience gibi ileri düzey pazarlama stratejileri
A/B testleriyle potansiyel müşterilerinizin ilgi duyduğu reklamları belirleme
Profesyonel hedef kitle analizleriyle potansiyel müşterilerinize maximum erişim ve etkileşim
Haftalık ve aylık olarak detaylı Sosyal Medya Raporları
Aklınıza takılanlar ve sorularınız için Bionluk üzerinden 7/24 iletişim desteği

Ek Sipariş

EvrimKocatepe diğer ilanları

12 yıl deneyimim ile Google Ads Danışmanlığı yap...
Fiyat 250.00 ₺