• 1 Gün
İnstagram profillerinizin daha ön plana çıkması için takipçi, beğeni, yorum, kaydetme vb. organik şekilde hesaplarını büyütme odaklı çalışıyorum.

İnstagram hesabınıza tamamı Türk olmak üzere 1000 takipçi gönderiyorum.Şahıs/kurum hesabınızın takipçi sayısını artırarak profilinizin daha geniş kitleye ulaşmasını sağlıyorum.

Önemli : Hizmetimiz aktif kişilerden oluşan bir hizmettir bu nedenle aktarım sonrasında düşmeler olacaktır düşme oranı her profilde farklı olduğu için oran belirtemiyoruz. Fakat hizmet teslim edildikten sonra düşmeler olur ve düşmeler için ek aktarım yapılmaz veya sipariş iptal edilmez. Düşmeme GARANTİSİ YOKTUR.

Dikkat Etmeniz Gerekenler;

  • Kesinlikle şifrenizi istemiyorum, sadece kullanıcı adını iletmeniz gereklidir,
  • Gizlilik esastır. (Müşteri bilgilerimizi referans olsun düşüncesi ile bile paylaşmıyoruz)
  • Memnuniyetiniz önemlidir. (Memnun kalmadığınızda lütfen bize yazın, gerekli ücretsiz yenileme iade gibi koşullar için muhakkak destek olacağız)
  • Unutmayın !! İnstagram üzerinden ücretli reklam vererek bu kadar aktif kitleyi edinmek çok daha pahalı ve maliyetlidir

       İnstagram hesabınızın hayran kitlesini yüksek göstermek, diğer kullanıcıların size istek göndermesinde önemlidir. Bu sebeple hesabınız popülerleşir ve daha fazla etkileşim alır.

Ek Sipariş

Lucalasah diğer ilanları

İnstagram Paylaşımlarınıza + 500 Türk Etkileşim...
Fiyat 10.00 ₺