• 2

İnteraktif sözlüklerde tanıtımınızı yapıyorum. İstediğiniz bir konuyla alakalı sözlüklerde entry girerim. Herhangi bir sosyal medya hesabınız var ve bunu geniş kitlelere duyurmak istiyorsanız, tanıtırım. İşletmenizle ilgili sizin isteğinize bağlı olarak yazı girerim ve entry tanıtım yaparım. İstediğiniz tanıtım yazınız, makaleniz, hertürlü yazınızın tanıtımını yaparım.  Sözlüklerde sizin için entry girip, kişisel yada kurumsal isminizin daha geniş kitlelere yayılmasına olanak sağlıyoruz.

Not:  Bu hizmette önemli bir noktayı es geçmeyelim, bazen sözlük üyelikleri silindiği için yazılar da silinebilebilmektedir. Bu durum nadiren gerçekleşse de hiçbir zaman silinmeme garantisi veremiyoruz. verenlere de inanmamanızı öneriyoruz. Not 2:  +18 ve bahis siteleri hakkında tanıtım teklifi yapmayınız.

Başlıca Entry Eklediğimiz Sözlükler: İnstela Sözlük Bilgi Sözlük Puiv Sözlük Blog Sözlük Dünya Sözlük Nar Sözlük Öğrenci Sözlük Kulzos Sözlük Çomü Sözlük Altay Sözlük Bol Sözlük  Tıbbiyeli Sözlük At Sözlük Ayı Sözlük Laik Sözlük

Ek Sipariş

fikiratolyesi diğer ilanları

uludağ, inci, gezgin, ekşi sözlük sitesinde tanıt...
Fiyat 200.00 ₺
sitenizi türkiye’nin en kaliteli forum sitelerin...
Fiyat 60.00 ₺
google haritalar işletme kaydı, değerlendirme, yorum...
Fiyat 30.00 ₺