• 4

en çok tercih edilen ve müşteri memnuniyeti ile bilinen profillerden biri olarak  Google Maps Yorumlama - 5 yıldız Puanlama hizmetlerimizi yayına alıyoruz.

Hizmet İçeriği Nedir ?
>> ( Maksimum 10 Adet ) < <  Yorum ve Puanı 10 Tane Farklı İp numaralarından sağlıyoruz.  Lütfen ilan dışı yüksek limitli yorum hizmeti talep etmeyiniz.

Yorumların Kalıcılık Garantisi Var mı ?
>> Google Harita yorumlarınızda eksilme olursa telafisi yapılır. Google'ın kendisi dışında kimse kalıcılık garantisi veremez vermemelidir. Biz de buyüzden veremiyoruz ama işini seven herkes telafi yapacağını söylemelidir ve herhangi bir durumda müşterisi için telafisini yapmaya gayret etmelidir.

SİZE FAYDALARI NELER OLACAK ?

1-) 10 ADET Google Maps Yorum ve  Puanlama hizmeti ile  İşletmenizin, Web sitenizin, Kuruluş, Vakıf/Dernek gibi her platformun Google sorgulama sonuçlarında olumlu sonuçlarla çıkmasını sağlıyoruz.

2-) Minimum 20 kelimelik Manuel / Özgün / Organik YORUM yaparak Puanınızı yükselterek web sitenize olan ilginin artmasını sağlıyoruz.

3-) Alacağınız bu hizmetle firmanın marka değeri rakiplere oranla görünürlük kazanır.

  • Yorumlar sonradan silinebilir mi? Silinir ise telafisi sağlanır mı?
  • Gönderebileceğiniz maksimum yorum sayısı nedir?
  • Maksimum kaç gün / kaç saat içerisinde teslim edebilirsiniz?
  • Yorumları siz mi hazırlıyorsunuz yoksa alıcının mı size göndermesi gerekir? Sizin hazırlamanız ve müşterinin size göndermesi arasında fiyat farkı var ise buraya yazmalı, fiyat farkını da ekstra yeteneklere eklemelisiniz.

Müşteriden Talep Ettiğim Bilgiler:

  • Yorum yazılacak uygulama / site linki

 

Ek Sipariş

sayminnn diğer ilanları

WordPress Animatör Teması...
instant
Fiyat 149.00 ₺
WordPress Antika Satıcısı Teması...
instant
Fiyat 149.00 ₺
WordPress Astrolog Teması...
instant
Fiyat 149.00 ₺