• 3

Cv hazırlama ve işe alım alanında deneyimli organizasyonel psikolog tarafından Cv danışmanlığı sağlanacaktır.

Cv danışmanlığı, kariyer geçmişiniz ve hedeflerinizi doğrultusunda size yeni bir öz geçmiş hazırlama hizmetini içermektedir. Bu sayede insan kaynakları profesyonellerinin dikkatini çekecek ve kendinizi tanıtma fırsatı yakalayabileceksiniz.

Ben Kimim?
Bilkent Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunu, Bilgi Üniversitesi Organizasyonel Psikoloji Yüksek Lisans mezunu ve 3 yıllık insan kaynakları, seçme ve yerleştirme alanlarında deneyime sahip profesyonel bir danışmanım.

Sizinle mail veya telefon görüşmesi üzerinden iletişime geçerek kariyer geçmişinizi ve hedeflerinizi dinleyecek, bu doğrultuda kariyer adımlarınıza uygun bir öz geçmiş hazırlamanızda yardımcı olacağım.

İletişim tercihiniz mail ise sizden detaylı bir geçmiş, hikaye ve hedef açıklaması rica edeceğim. Bu noktada geçmiş deneyimlerinizi detaylandırmanız benim için önemli olacaktır. Mail seçeneğinde adresinize sizden istenen bilgiler bir soru listesi halinde gönderilecek, cevabınıza takriben 3 günlük çalışma süresi başlatılacaktır.

Telefon görüşmesi ile iletişim kurulacak ise 1 saat sürecek bir görüşme organize edilecektir.

Mail/telefon iletişiminden sonra 3 iş günü sonunda geri bildirim ve yorumlar ile birlikte yeni öz geçmişiniz tarafınıza teslim edilecektir.

İşe alım ve yerleştirme alanında psikolog kimliğim ile öne çıkarak danışmanlık yapabilmekteyim. Bu noktada sizlere de edindiğim tecrübeler ışığında yardımcı olabilmek isterim.

Ek Sipariş