• 1 Gün
İngilizce olarak Bilgisayar Mühendisliği üzerine çalışıyorum. Hikaye, şiir, senaryo yazıyorum ve aktif olarak çeviriler yapıyorum. Birkaç şirketin sosyal medya yöneticiliği görevini üstleniyorum. İş disiplinine ve nitelikli çalışmaya çok önem veririm. Acil işleriniz için çekinmeden mesaj atabilirsiniz.

Kendi bölümüm olan Bilgisayar Mühendisliğini İngilizce olarak okumaktayım. Daha önce çeşitli yayınlardan makale, metin çevirisi ve blog çevirileri yaptım. Yurtdışı tecrübem olduğu için kendimi geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. Her türlü metin, makale, blog, ödev çevirilerini kısa sürede profesyonelce, akıcı, anlaşılır ve nitelikli biçimde tercüme edebilirim.

İşe Başlamak İçin Müşteriden İstediğim Bilgiler: Çevrilmesi gereken metni ve istediğiniz süreyi belirtiniz. Çeviride üzerinde özellikle durulmasını istediğiniz bir husus varsa iletiniz.

Örnek Çalışmalarım Hakkında Bilgi: Düzenli olarak tanıtım yazısı çevirisi, bilimsel araştırma makalesi çevirisi, CV çevirisi ve metin çevirileri yapıyorum.

Ek Sipariş