Merhabalar.
Ben Duygu. Endüstriyel ürün tasarımcısıyım.
Sizlere sunduğum hizmetler: Kartvizit-broşür-afiş-banner-katalog-logo vb. tasarımlar, 3D modelleme, fotoğraf düzenleme, sosyal medya gönderisi tasarlama, fotoğraftan arka plan temizleme vb. her türlü grafik, endüstriyel ve mimari alanda sizlere hizmet vermek için buradayım.
 

Merhabalar!,
Ben Duygu. Endüstri ürünleri tasarımcısıyım. Şu anda kurumsal bir firmada grafik tasarım uzmanı olarak çalışmaktayım.

Ayrıca freelance olarak grafik, mimari ve endüstriyel tasarım alanlarında hizmet veriyorum.
Daha önce hizmet verdiğim çalışmalar arasında; kartvizit-logo-afiş-katalog-iç mekan ve ürün tasarımı bulunmakta.
Gelelim bu ilanda size vermek istediğim hizmete. Ben size bu ilanda afiş ve broşür tasarımı satıyorum.
Peki nedir bu broşür, neden yaptırmalıyız?
Ürünlerini ve verdiği hizmetleri tanıtmak isteyen birçok firma broşür kullanmayı tercih eder. Broşürler diğer reklam araçlarına oranla daha ekonomik ve pratik bir reklam materyalidir. Broşür, firmanızın daha profesyonel ve uzman görünmesine katkıda bulunur. Ayrıca ürünlerinizin daha aktif bir şekilde tanıtılabilmesi için de yardımcı olur. Broşür tasarlatmakta ve dağıtmaktaki amaç, ürün hakkında daha doğru ve net bilgiler vererek müşterinin ilgisini çekmektir. Bu şekilde ürün, hizmet ve kampanyalarınız tanıtılmış olur ve aynı zamanda da marka bilinirliği artırılmış olur.

Hazırladığınız broşür ile müşteriye kendinizi anlatacağınız için etkili ve iyi hazırlanmış, detaylara dikkat edilmiş bir tasarım hazırlatmak çok önemlidir. Broşür bastırmanızdaki en büyük hedefiniz müşterinin dikkatini çekmek ve aklında yer etmek olmalıdır. Ben bu detaylara  ve tasarım ilkelerine önem vererek tasarım yapmaktayım. Her zaman işimi severek, özenle ve titizlikle yapacağıma emin olabilirsiniz. Gelin birlikte güzel işler yapalım.

 

 

Ek Sipariş

Duygu diğer ilanları

Üretime hazır özel ürün tasarımı yapabilirim....
Fiyat 125.00 ₺
Logo tasarımlarınızı özenle yaparım....
Fiyat 50.00 ₺
Özenle ve severek kartvizit tasarımı yaparım....
Fiyat 50.00 ₺