ekşi sözlük tanıtımı yapabilirim

Yeni Üye
Son Görülme: 1 hafta önce

iş tanımı

Türkiye'nin en büyük içerik platformlarından olan Ekşi Sözlük, ülkemizin en fazla ziyaret edilen 12. sitesi ve Dünya'nın en fazla ziyaret edilen 437. sitesidir. Sözlük de yazar olmak için sıraya girip birkaç yıl beklemelisiniz. Ayrıca girilen entry'lerin düzgün olmadığına kanaat getirilirse yazarlık onaylanmaz ve yazar olsanız bile yaptığınız bir yorumu yöneticiler olumsuz bulursa hesabınız kolayca kapatılabilir. Bu sebeple yazarlığın ve yazar olarak kalabilmenin  zor oluşundan dolayı bu sözlük yazarlık hesapları çok pahalıdır. Bizim yaptığımız tüm bu zahmetlere girmeden Ekşi Sözlük içerisinde sizin ve markanızın var olmasını sağlamaktır.

Ekşi Sözlük'de yayınlamak üzere bize bir metin iletmeniz gerekiyor. Bu metni forum jargonuna uyarlayıp, tamamen doğal bir kullanıcı yorumu gibi yazarak bu bir reklamdır algısını kırıyoruz. Sizin onayınızı aldıktan sonra bu metni istediğiniz bir sözlük başlığında yorum (entry) olarak paylaşıyoruz.

Hesaplarımızın zarar görmemesi için herhangi bir yeni başlık açılmaz, linkli paylaşım yapılmaz. Olabilecek en uygun fiyata sadece metin hizmeti vermekteyiz. Yayınlanacak başlığı sizde seçebilirsiniz bu kararı bize de bırakabilirsiniz. Sanal Dünya'da en ön sırada yerinizi alın..

 

Ek sipariş

Toplam
75.00 ₺
+

Diğer işler sayminnn

Toplam
75.00 ₺
+
Secure Job

%100 Güvenli

  • Herhangi bir gizli masraf olmadan yalnızca listelenen fiyatı ödersiniz.
  • Teslim edilen işten memnun kalana kadar paranızı saklıyoruz.
  • İş bitecek ya da paranız iade edilecek.