Merhaba sizlere 3D Modelleme, ürün render , iç mekan tasarım,dış mekan tasarım, kat planları, mobilya tasarım, mutfak tasarım, montaj şemaları, üretim şemaları, teknik çizimler, ürünlerinizin konsept render çalışmaları, internet siteleri için renderlar, logo tasarımı, karvizit tasarımı, banner, instagram hikaye ve gönderi bannerları ve videoları gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Bana *****  ve diğer sosyal medya hesaplarımdan da ulaşabilirsiniz.

Merhabalar ben bir mimarlık öğrencisiyim. Sizin için halihazırda tasarlanmış olan mekanları 3d olarak görselleştirebilirim.

Karşılıklı olarak rahat ve huzurlu bir iş akışı geçirmek için uğraşırım. Görsellerinizi genel olarak 3Ds max programı ile oluşturmaktayım. Standart olarak 4 adet Render alıyorum fakat isteğiniz doğrultusunda bu sayıyı artırabilirim.

Profesyonel dış cephe tasarımı yapabilirim, istediğiniz malzemeyi kullanıp, isterseniz uygulama fiyatını da çıkarabilirim. İç mekan tasarlayabilirim ve sizin istekleriniz doğrultusunda düzenleyebilirim, onun dışında sizin le çalışmak için sabırsızlanıyorum.

Beraber iş yapmak dileğiyle.

Ek Sipariş