• 2
2003 yılından beri internet hizmetleri ve pazarlama stratejileri üzerine kendimi geliştirdim ve hala geliştirmeye devam ediyorum. SEO, Wordpress ve Dijital Strateji konularında aldığım eğitimleri sizlere uygulamalarım ile aktarıyorum. Referanslarım için AliaRior.com ve FidanDanismanlik.com sitemi inceleyebilirsiniz...

100% Güvenli

Tamamlanmış iş ya da %100 para iadesi
  • Ekstra bir ücret ödemeden sadece ekranda yazan fiyatı ödersiniz.
  • Paranızı teslim edilen işten memnun kalana kadar saklarız.
  • Sonuç olarak işiniz %100 teslim edilecek ya da paranızı %100 iade alacaksınız.

2007 yılında yayım hayatına başlayan GundemBizim.com belirli süre ara verdikten sonra 2011 yılından beri aktif olarak yayım hayatına devam etmektedir. Yapılan son güncel SEO çalışmaları ile sitemiz arama motorlarına uyumlu hale getirilmiştir.

Bununla beraber sitemiz bilinen sosyal medya araçları dışında hürriyet yazar kafe (kapandı), milliyet sizden size, bundle,flipboard, blog sözlük vb. gibi aktif olarak yayım yapmaktadır.

Sitemizde firma, ürün ve hizmet tanıtımlarına yönelik içerik pazarlaması hizmeti veriyoruz.

Bilmeniz gerekenler:

İçerikleriniz en az 350 kelime olmalı ve en fazla iki link çıkışı olmalıdır.

içeriğinizi dilerseniz seo uyumlu şekilde en az 350 kelime ve bir görsel ile biz yazabiliriz. Bunun için ek hizmetlere göz atabilirsiniz.

İçerik Pazarlaması Püf Noktası: İster siz hazırlamış olun isterseniz biz önemli olan hazırlanan içeriğin reklam amaçlı olduğunun açıkça belli olmamasıdır. İçeriği okuyana bilgi aktarımı yapılmalı ve sonunda ise ürün veya hizmetinizin yönlendirmesi olmalıdır.

NOT: İçeriğiniz gönderdiğiniz şekilde değilde öncelikle olarak uzmanından ücretsiz şekilde SEO çalışması yapılacak yayıma alınacaktır. Aynı siteye sadece iki link hakkınız vardır. İkiden fazla linkleme yaptığınız içeriklerde link sayısı ikiye indirilip yayınlanır. Bu duruma lütfen dikkat ediniz.

İş teslimatı genelde aynı gün veya ertesi gün yapılmaktadır. Bazı günlerde ise yoğun olduğumuz zaman ikinci güne kalmaktadır.

Ek Sipariş

aliarior diğer ilanları

Fotoğraflarınızda Arka Plan Temizliği Yapabilirim....
Fiyat 10.00 ₺
Yandex, Google ve Yelp Haritalarına Firma Kaydınızı...
Fiyat 350.00 ₺
Dünya Çapında Popüler 6 Sitede Tanıtım İmkanı...
Fiyat 60.00 ₺